Co vám umožní redakční systém MediaCentrik

MediaCentrik je moderní publikační a redakční systém, který vyniká nevídanými možnostmi, výkonem a flexibilitou. Roste s potřebami provozovatele webových stránek a podporuje realizaci jeho představ. Zákazníkům je dodáván na klíč: od analýzy potřeb, přes grafické návrhy, až po implementaci a zaškolení obsluhy.

Stručná charakteristika redakčního systému MediaCentrik

MediaCentrik je software (webová aplikace typu CMS), na kterém mohou běžet:

Výrobcem profesionálního systému MediaCentrik je společnost NetDirect s.r.o., patřící na českém trhu k lídrům v oblasti e-commerce.

MediaCentrik je zákazníkům dodáván na klíč. Každé dodané řešení je unikátní a přesně šité na míru klientovi i jeho cílovým skupinám zákazníků. Díky tomu, že neprodáváme krabicový systém a se svými zákazníky neustále komunikujeme, získáváme zpětnou vazbu, která je pro náš tým hybnou silou. Celý tento proces neustále posouvá kvalitu produktu vpřed.

Zázemí stabilního dodavatele našim zákazníkům poskytuje jistotu rozvoje produktu a realizaci libovolných budoucích požadavků.

Výhody MediaCentriku

Nespornou výhodou redakčního systému MediaCentrik je, že dbáme na to, abychom ve všech oblastech byli vždy o krok před konkurencí. MediaCentrik běží na nejnovějších a velmi výkonných technologiích .NET a MS SQL 2008.

Samozřejmostí jsou také vestavěné marketingové nástroje (včetně optimalizace pro vyhledávače) a marketingová podpora poskytovaná našim klientům i v následujících letech po zprovoznění aplikace.

Typická klientela

Střední a větší společnosti

Mezi naše klienty patří zejména střední a větší společnosti, které z prostředí internetu chtějí reálně těžit a využívat jej pro své obchodní a marketingové cíle. Mezi zákazníky patří české společnosti a instituce, ale výjimkou nejsou ani zahraniční společnosti.

Menší společnosti

Naše společnost si váží každého klienta, a proto se vždy snažíme najít optimální řešení pro každého zákazníka. Máme připravené velmi kvalitní alternativy i pro menší zákazníky. Jednou z nich může být například řešení založené na mikrostránkách.