Užijte si zimní radovánky s novým webem Ski areálu Razula

Společnost HP TRONIC spustila v předvánočním čase nový web razula.cz, který běží na platformě MediaCentrik. Jedná se o stránky Ski areálu Razula v CHKO Beskydy, v jehož těsné blízkosti se nacházejí hotely Galik, Horal a Lanterna.

Lyžuj a plav ve Ski areálu Razula

Ski areál se nachází ve Velkých Karlovicích a nabízí rozmanité zimní vyžití pro celou rodinu. Najdete zde krásně upravené sjezdovky, běžecké trasy a také množství doplňkových atrakcí – například snowpark, snowtubing či lyžařskou školku pro děti.

Využijte lákavých akcí, které pro vás neustále připravuje Ski areál Razula; zdroj: www.razula.cz
Využijte lákavých akcí, které pro vás neustále připravuje Ski areál Razula; zdroj: www.razula.cz

Můžete také využít odpočinkových welness služeb, které nabízí resort Valachy. Například v hotelu Horal můžete vyzkoušet nové termální bazény se slanou vodou, nebo se nechat hýčkat pravou filipínskou masáží.

Ukázka úvodní stránky webu razula.cz; zdroj: www.razula.cz
Ukázka úvodní stránky webu razula.cz; zdroj: www.razula.cz

Chytré detaily na internetových stránkách Ski areálu Razula

Zajímavým prvkem na internetových stránkách razula.cz jsou doplňkové mapy. Na první z nich si můžete prostudovat, jak se do Ski areálu Razula dopravit, aniž byste museli pro nalezení správné trasy zbytečně překlikávat do internetových map. Vše máte jednoduše při rucemůžete se na svůj výlet efektivně připravit.

Ukázka plánovače tras; zdroj: www.razula.cz
Ukázka užitečného plánovače tras; zdroj: www.razula.cz

Další mapa slouží pro přehled běžeckých tras v okolí. Pokud si neumíte zimu bez běžek představit, bude tento doplněk užitečný právě pro vás. Na mapě běžeckých tras si můžete vybrat a vyselektovat trasu přesně na míru vašim potřebám.

Využijte zimy, která je zatím v plném proudu, a oddejte se zimním radovánkám právě ve Ski areálu Razula.