6. 6. 2008

Nový portál Moravskoslezského kraje využívá redakční (CMS) systém MediaCentrik od NetDirectu

Nový informační portál Moravskoslezského kraje byl společností NetDirect vytvořen v rámci spolupráce s IT Clusterem (ITcluster.cz), jehož je naše společnost zakládajícím členem. Na nových webových stránkách najdete představení regionu, jeho specifika, zajímavosti, rady a mnoho dalších informací, jak pro návštěvníky, tak pro místní obyvatele.

15. 5. 2008

Webový portál Hospodářské komory ČR získal ocenění Microsoft Technology Awards 2008 Finalist

Vyhlášení výsledků desátého ročníku prestižní soutěže Microsoft Awards. Hodnotící kritéria pro výběr řešení: rozsah projektu, míra využití nových technologií a přínos pro zákazníka. NetDirect do soutěže přihlásil projekt s názvem Webový portál Hospodářské komory České republiky a získal ocenění Microsoft Technology Awards 2008 Finalist v kategorii Nejlepší řešení pro správu a optimalizaci IT infrastruktury.…

26. 2. 2008

Pod pokličkou - díl druhý - Account manager - klíč ke spokojeným majitelům webových stránek

Pod pokličkou je seriál článků, jenž ukazuje, jak některé klíčové záležitosti v NetDirectu řešíme. V dnešním tématu se věnujeme způsobu řízení softwarových projektů (WWW stránky, webové stráky, webové prezentace, internetový portál) a klíčové roli, kterou z pohledu řízení kvality a spokojenosti našich klientů plní lidé nazývaní Account manager.

20. 11. 2007

Redakční systém MediaCentrik má novou verzi manuálu pro uživatele, jež odráží nové změny a rozšíření funkčností

Během uplynulé poloviny roku zaznamenal redakční systém MediaCentrik řadu zásadních změn. Byl přepracován na novou 64-bitovou architekturu, která běží na .NET 2.0 a jeho funkčnost byla díky realizacím pro velké zákazníky rozšířena a upravena. Stávající zákazníci automaticky získávají modernější verzi jádra, a proto je nová elektronická verze manuálu upravena zejména v oblasti publikování, kde jsou změny…

27. 9. 2007

OTHERM zvolil pro svůj nový web a extranet náš redakční systém MediaCentrik

OTHERM s.r.o. je známou českou společností vyrábějící kvalitní plastová okna, plastové dveře, hliníková okna a dveře i zimní zahrady. NetDirect vytvořil webové stránky, na kterých naleznete kompletní informace o okenních a dveřních profilech, zasklení, dodávaném příslušenství a službách. On-line si zde můžete vytvořit cenovou kalkulaci nebo si pro inspiraci prohlédnout fotografie referencí. Privátní…

18. 9. 2007

Vyhledávač cen HledejCeny.cz reálně pomáhá zvyšovat obraty internetových obchodů

Portál HledejCeny.cz evidentně patří mezi nejlepší vyhledávače zboží. Zkušenosti zákazníků naznačují, že tento portál generuje nemalé obraty a je důležitým marketingovým nástrojem. Součástí ShopCentriku se proto stal modul umožňující export zboží do tohoto portálu. Zákazníci naší společnosti jej mohou až do konce roku 2007 získat s 50-ti procentní slevou.

11. 9. 2007

Obchodní dům OK-obchod.cz běží na ShopCentriku

ShopCentrik opět prokázal svou flexibilitu. Nový obchodní dům je on-line napojen na celou řadu dodavatelských systémů (skladové systémy) a na ERP systém provozovatele, firmy OK business, s.r.o.

31. 8. 2007

Programátor .NET - nabídka práce Ostrava

NetDirect s.r.o. hledá programátory v prostředí .NET. Práce na hlavní pracovní poměr, pracoviště v Ostravě, nástup možný ihned. Nabízíme práci na zajímavých projektech (e-shopy, redakční systémy) a nadstandardní platové ohodnocení. Volná pracovní doba, přátelská atmosféra a odborný růst. Znalost produktu Microsoft BizTalk Server výhodou.

14. 8. 2007

Euforum - agentura pro komunikaci a strategii se stává partnerem NetDirectu

Agentura Euforum s.r.o. s kancelářemi v Praze a Opavě, se specializuje se na tvorbu komunikačních strategií a kreativních řešení. V portfoliu jejích služeb naleznete analýzy, audity, výzkumy, couching, poradenství, strategie, plánování včetně nákupu médií, kompletní zpracování tiskovin, jednorázovou i pravidelnou distribuci vyrobených tiskovin.

12. 7. 2007

Pneuservis Peterka - spokojený klient zprovoznil další e-shop nabízející pneumatiky

Máme zde další úspěšný příběh klienta, který si e-shop nabízející pneumatiky chtěl spíše vyzkoušet a před rokem otevřel "menší" verzi obchodu bez napojení na účetnictví. Vsadil na dobrého koně a výsledky jej přesvědčily. Nyní otevřel další e-shop s mohutnější funkčností a propojením na Altus VARIO. ShopCentrik opět zvítězil a dokázal, že může být volbou i pro ty, kteří začínají.

9. 7. 2007

Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) má již třetí web od NetDirectu

Specialista na bydlení, to je Raiffeisen stavební spořitelna (zkratka RSTS). Dynamická společnost s klientským přístupem pružně reaguje na individuální požadavky klientů a svou nabídku neustále přizpůsobuje jejich současným i budoucím potřebám. Nedávno jsme stavební spořitelně odevzdali v pořadí třetí projekt, jenž pohání náš redakční systém MediaCentrik.

3. 7. 2007

Hospodářská komora ČR má nový web od NetDirectu

Posláním Hospodářské komory ČR je podpora podnikání. Nyní má Hospodářská komora nový web, který toto poslání napomáhá ještě lépe plnit. NetDirect zakázku realizoval na klíč, od prvotní analýzy potřeb, grafických návrhů, až po implementaci publikačního systému.

3. 7. 2007

Hlavenka otevírá vlastní blog. Máme se na co těšit!

Jiří Hlavenka - jeden ze zakladatelů Computer Pressu, úspěšný podnikatel, autor mnoha knih, novinář a soukromý investor v jednom, nesporně patří ke guruům českého internetu a elektronické komerce. Nyní otevírá svůj blog, kde se vyjadřuje k celé řadě témat, od technologií přes politiku a témata společenská. Věříme, že se můžeme těšit na neformální vyjadřování a nikým necenzurované názory, protože Jiří…

25. 6. 2007

SEO Position Tracker - aneb jak uhlídat Seznam a Google

1.7. přicházíme s nabídkou nové služby pro naše klienty. Od této chvíle budou mít provozovatelé e-shopů a webových prezentací v rukou silný a zároveň velmi jednoduchý nástroj pro hlídání pozic ve vyhledávačích typu Seznam, Google ap.

19. 6. 2007

Patříme ke špičce mezi partnery společnosti Microsoft a získáváme titul Microsoft Gold Certified Partner

NetDirect získává titul, který jej řadí mezi elitní partnery společnosti Microsoft. Nově získaný statut s sebou přináší výhody ve formě mohutné technické podpory, je garancí naší odbornosti a vysoké úrovně produktů.

Novější články1 2 3 4 Starší články