Nové webové stránky Valachy.cz přinášejí zábavu a relaxaci v Beskydech

Internetová stránka Valachy.cz je dalším webem společnosti HP TRONIC Zlín, spol. s.r.o, který je spuštěný na platformě MediaCentrik. Společnost provozuje na Valašsku celkem tři hotely a webová stránka Valachy.cz k nim slouží jako povedený rozcestník.

Firma HP TRONIC provozuje hotely Lanterna, Horal a Galik již od roku 1997. CHKO Beskydy, kde se hotely nacházejí, je typická svoji krásnou a jedinečnou přírodou, která je vyhledávaná turisty k zimním i letním radovánkám. Hotely nabízejí rozmanité sportovní vyžití (golf, připravovaný vodní svět…), ale také relaxaci v podobě wellness či masáží

Zajistěte si dovolenou či firemní akci v síti hotelů na Valašsku

Největší výhodou hotelů je jejich vzájemná provázanost. Zjednodušeně to znamená, že pokud jste ubytovaní v jednom z hotelů – například v hotelu Lanterna, nemusíte se ochudit o služby, které jsou v nabídce zbývajících hotelů HoralGalik. Jednotlivé webové stránky hotelů mají integrovaný rezervační systém a taktéž pocházejí z dílny MediaCentriku.

Ukázka hotelů v Beskydech - Valachy.cz; příjemná dovolená v Beskydech
Ukázka hotelů v Beskydech - Valachy.cz; příjemná dovolená v Beskydech; foto: www.valachy.cz

K vzájemné provázanosti hotelů v Beskydech slouží internetová stránka Valachy.cz, kde se zákazník může seznámit s nabídkou ubytování v Beskydech na jednom místě, což mu jednoznačně ušetří spoustu času. Na webu Valachy.cz jde zároveň prostudovat bohatý doprovodný program, který je šikovně umístěný na každé stránce kategorie v kalendáři akcí.

Ubytování v Beskydech: síť hotelu Valachy.cz
Ubytování v Beskydech: síť hotelu Valachy.cz; foto: www.valachy.cz

Nevíte si rady s vánočními dárky? Vyřešte to dárkovým poukazem!

Dalším zajímavým prvkem, který na stránkách Valachy.cz můžete najít, jsou dárkové poukazy. Fungují velice jednoduše. Pokud chcete někoho ve svém okolí potěšit pěkným dárkem, stačí, když na internetové stránce www.valachy.cz vyplníte dotazník dárkového kuponu. Doplníte originální věnování a o zbytek už se zaměstnanci hotelu postarají sami.

Ukázka úvodní strany Valachy.cz; další webové stránky od MediaCentriku
Ukázka úvodní strany Valachy.cz; další webové stránky od MediaCentriku; foto: www.valachy.cz

Zajímavosti ze zákulisí MediaCentriku

Připravovanou novinkou, na které zatím tým MediaCentriku pracuje, jsou zajímavé turistické mapy, které budou umístěné na webu Valachy.cz. Jedná se o mapy z aplikace Google Maps a budou zahrnovat veškeré turistické či cyklistické trasy, sjezdovky a zajímavosti v okolí. Služba bude unikátní v tom, že sami zaměstnanci hotelů si budou tyto mapy spravovat. Oni totiž vědí nejlépe, jaké unikátní atrakce se v jejich okolí nacházejí. Zájemcům, kteří budou chtít krásy Valašska navštívit, je k dispozici užitečný plánovač trasy, který jim ukáže nejrychlejší cestu z místa bydliště.