Aukro pro své mobilní aplikace využívá systém MediaCentrik

Smartphony zažívají v poslední době obrovský boom. Obchodníci by tento trend neměli zanedbávat, to moc dobře ví i obchodní portál Aukro.cz, který na systému MediaCentrik vytvořil nové stránky pro stahování svých mobilních aplikací.

Aukro představilo novou webovou stránku pro mobilní aplikace, která je vystavěná na systému MediaCentrik. Internetové stránky nabízí návštěvníkům Aukro aplikace pro tzv. chytré telefony. Na výběr jsou programy pro operační systémy Android, Symbian, Apple a nově také pro Windows Phone. Volby mezi jednotlivými variantami lze měnit pomocí příslušných ikon v pravé horní části stránky. Vybranou aplikaci si můžete jednoduše stáhnout zdarma z webových stránek či pomocí QR kódu.

Přepínání mezi jednotlivými verzemi aplikací pro chytré telefony
Přepínání mezi jednotlivými verzemi aplikací pro chytré telefony

První česká aplikace pro Windows Phone

Aplikace pro Windows Phone je vůbec první českou e-commerce aplikací pro tento operační systém a patří mezi poslední, který v nabídce Aukra ještě chyběl. Hladký vývoj české verze aplikace pro Windows Phone trval jen dva měsíce, takže bylo možné vypilovat různé detaily jako například funkce sledování aktuálně nejvyššího příhozu, živé dlaždice či připínání na úvodní obrazovku. Obchodní portál Aukro.cz tak jako jediný internetový obchod v České republice nabízí aplikace pro 4 nejoblíbenější operační systémy.

Ukázka nových webových stránek pro stahování  mobilních aplikací Aukro
Ukázka nových webových stránek pro stahování  mobilních aplikací Aukro

Co naleznete na webu mobilních aplikací?

Ke každé aplikaci je možno dozvědět se více podrobnějších informací. U jednotlivých variant naleznete odrážky: hlavní funkce, moje Aukro, prohlížení kategorií, prohlížení nabídek, které popisují verzi pro daný mobilní systém. Součástí každého detailu aplikace jsou také náhledové obrázky, které uživateli umožní představit si, jak aplikace pro daný smartphone vypadá.

Nová aplikace pro Windows Phone
Nová aplikace pro Windows Phone

MediaCentrik: Správná volba pro webové stránky

Webové stránky jsou laděné do firemních barev Aukra (bílo- červeno-šedá), proto do původního konceptu skvěle zapadají. Součástí stránek je také tříbodová nápověda, která pomůže při výběru aplikace. Pokud chytrý telefon nevlastníte, ale přesto chcete na Aukru brouzdat, můžete vyzkoušet aplikaci m.aukro.cz, která je kompatibilní s většinou mobilních telefonů. Celý web má perfektní podporu v systému MediaCentrik, takže může skvěle sloužit všem, kteří chtějí Aukro i ve svém mobilním telefonu.